Reklama

- Nie mieliśmy jeszcze takiego specjalisty - mówi dyrektor Strzelczyk o nowym zastępcy w SP ZOZ w Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Anna Pocałuń

- Nie mieliśmy jeszcze takiego specjalisty - mówi dyrektor Strzelczyk o nowym zastępcy w SP ZOZ w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Bogumił Grabowski pełni także funkcję zastępy dyrektora SP ZOZ Kolbuszowa do spraw medycznych. | foto Anna Pocałuń

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bogumił Grabowski, chirurg-onkolog, został zatrudniony w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Kolbuszowej.

Nowy specjalista pracuje w kolbuszowskiej lecznicy od 15 lipca. Jak mówi Zbigniew Strzelczyk, dyrektor SP ZOZ Kolbuszowa, lekarza udało się znaleźć przy okazji poszukiwań zespołu do zawieszonego oddziału wewnętrznego. 

- Nie mieliśmy jeszcze takiego specjalisty u siebie. Jego zatrudnienie spowodowało, że możemy wprowadzić chirurgię onkologiczną. Pierwszy taki zabieg, z udziałem pana doktora, odbył się w naszym szpitalu 25 lipca

- mówi dyrektor Strzelczyk. Bogumił Grabowski pełni także funkcję zastępy dyrektora SP ZOZ Kolbuszowa do spraw medycznych. Wcześniej był nim Ryszard Nowak. 

Oddział Chirurgii Ogólnej z pododdziałem Ortopedii i Traumatologii mieści się na czwartym piętrze budynku szpitala w Kolbuszowej. Jednocześnie może być tam hospitalizowanych 23 pacjentów. - Rocznie pomoc medyczną w oddziale otrzymuje ponad 2000 pacjentów - informują pracownicy szpitala. Oddziałem kieruje Jarosław Ragan (specjalista chirurgii ogólnej, specjalista gastroenterologii). 

 

- Na oddziale hospitalizowani są w szczególności pacjenci ze schorzeniami narządów jamy brzusznej, chorób naczyń obwodowych, piersi, pacjenci z urazami klatki piersiowej, głowy, brzucha, żeber, pacjenci ze stopą cukrzycową oraz potrzebujący pomocy medycznej w leczeniu ran przewlekłych przy zastosowaniu nowoczesnych metod i opatrunków

- czytamy na stronie szpitala. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy