Reklama

Nie miał nadziei na odzyskanie zguby. Właściciel znalezionych pieniędzy w Majdanie Królewskim zgłosił się na policję po swoją własność

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Nie miał nadziei na odzyskanie zguby. Właściciel znalezionych pieniędzy w Majdanie Królewskim zgłosił się na policję po swoją własność - Zdjęcie główne

Pieniądze znaleziono na chodniku w Majdanie Królewskim | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Jestem mile zaskoczony, ponieważ nie miałem nadziei na odzyskanie zguby - powiedział policjantom mężczyzna, który odzyskał zgubione w Majdanie Królewskim pieniądze. Jaka kwota trafiłą do jego kieszeni?

W niedzielę, 21 sierpnia, do posterunku policji w Majdanie Królewskim, zgłosił się mieszkaniec tej gminy, który przyniósł znalezione na chodniku, kilka tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli pieniądze i opublikowali informację o zdarzeniu.

Kilka dni później z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej, skontaktował się mężczyzna, który oświadczył, że jest właścicielem znalezionej gotówki. We wtorek (23 sierpnia) mieszkaniec gminy Majdan Królewski zgłosił się osobiście do kolbuszowskiej jednostki.

- Po ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia, odebrał on swoje pieniądze. Wyjaśnił, że kiedy zorientował się, że je zgubił najpierw szukał ich sam, ale jak stwierdził stracił nadzieję na ich odnalezienie. Uznał, że ktoś je po prostu zabrał i nie ma sensu tego zgłaszać. Był zaskoczony, kiedy parę dni później zadzwonili do niego znajomi informując o tym, że policja szuka właściciela znalezionej gotówki

- mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Oprócz wdzięczności, uczciwy znalazca może liczyć na tzw. "znaleźne".   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy