Reklama

Nie ma wakacji od pucharów

Opublikowano:
Autor:

Nie ma wakacji od pucharów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oliwia Sybicka z Kolbuszowej wkrótce skończy 8 lat. W ostatnich tygodniach zaliczyła kolejne bardzo udane starty w mocnych turniejach.

Kolbuszowska tenisistka mocno skupia się na Turnieju o Puchar Agnieszki Radwańskiej, ale ma też czas, by sprawdzić się na innych mocnych turniejach.

W ostatnią niedzielę czerwca Oliwia zagrała w Warsaw Sport Group Open Tennis` 10. - Była to impreza towarzysząca międzynarodowemu turniejowi kobiet WSG Open na warszawskiej Legii – zaznacza Agnieszka Wilk-Sybicka, mama Oliwii. W kategorii czerwonej, w swoim roczniku (rocznik 2009), rywalizowała z dziewczętami. W grupie wygrała dwa mecze: z Anielą Domańską 10:1 i z Polą Zawiślańską 10:1. W półfinale zwyciężyła trudniejszy bój z Liwią Matusiak 10:3, a w finale pokonała Annę Tunkiewicz 10:8 i zajęła pierwsze miejsce. - Mecze kategorii czerwonej przeplatały się z meczami w kategorii starszej, czyli pomarańczowej – zaznaczała Wilk-Sybicka. W pomarańczowej Oliwia zwyciężyła w grupie 4:1 z Anną Tunkiewicz i 4:0 z Pauliną Piasecką. W półfinale przegrała z Anielą Odrobiną 1:4. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce. - Wręczenie nagród odbyło się uroczyście na korcie centralnym tuż po ceremonii wręczenia nagród dla finalistek kobiet w WSG Open – wspomina mama Oliwii. Uczestnicy narzekali na organizację turnieju. Wszyscy mieli długie przestoje i musieli przeplatać mecze w swoich kategoriach z walką ze starszymi, gdzie grało się już na innym boisku i innymi piłkami. Niemniej jednak nasza tenisistka mogła czuć satysfakcję, bo wyjechała ze stolicy z dwoma pięknymi pucharami.  

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE