Reklama

Reklama

Nie jest zagrożony termin zakończenia prac przy przebudowie dawnej syganogi w Kolbuszowej

Opublikowano: sob, 17 mar 2018 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cały czas trwają prace związane z adaptacją dawnego budynku synagogi na potrzeby Oddziału Edukacji Kulturalnej i Regionalnej. Otwarcie obiektu nastąpi wczesną jesienią.

Budynek z zewnątrz już zmienił się nie do poznania. Ma nowy dach i okna, a także elewację (choć jeszcze nie skończoną). Prace prowadzone są także wewnątrz.

- Zostało zamontowane już ogrzewanie podłogowe, działa też kotłownia, więc prace mogą być prowadzone nawet w zimie - mówił na ostatniej sesji (22 lutego) Andrzej Dominik Jagodziński, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej. - Duża sala już została odmieniona. Zaawansowane są także prace w małej sali na górze, w tym słynnym babińcu - dodał dyrektor.

Wykonawca remontu z pracami musi uporać się do września. Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, jest pewny, że termin zostanie dopilnowany.

Więcej w aktualnym Korso

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.