Reklama

Nie było wątpliwości, co do słuszności przekazania pieniędzy

Opublikowano:
Autor:

Nie było wątpliwości, co do słuszności przekazania pieniędzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów przekazała 4 tys. zł na doposażenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie. Po co?

Radni gminy Raniżów zapoznali się podczas ostatnich obrad z projektem uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego. Pieniądze w kwocie 4 tys. zł miałyby zostać przeznaczone na doposażenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie.

 Szczegóły związane z uchwałą interesowały Jana Adamczyka. - Mam takie krótkie pytanie. Ile dzieci z terenu naszej gminy korzysta z tego ośrodka? - zapytał sołtys  Mazurów. - To jest Zakład Aktywności Zawodowej, który jest pracodawcą dla dwóch osób z terenu naszej gminy. Są to osoby z orzeczoną niepełnosprawnością - wyjaśnił Władysław Grądziel, włodarz gminy Raniżów. Jak dodał, Stowarzyszenie Dobry Dom, które prowadzi ten zakład, wskazało, że dla tych dwóch osób z terenu naszej gminy potrzebna jest dotacja w wysokości 4 tys. zł. Nikt z radnych nie miał wątpliwości co do słuszności przekazania tych pieniędzy. Wszyscy zagłosowali za uchwałą w tej sprawie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE