Reklama

Nie będzie prądu w powiecie kolbuszowskim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Nie będzie prądu w powiecie kolbuszowskim  - Zdjęcie główne

Mieskzańcy powiatu kolbuszowskiego muszą liczyć się w tym tygodniu z przerwami w dostawie prądu. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Brak prądu może być uciążliwy. Sprawdź, gdzie przez w tym tygodniu nie będzie prądu. PGE Dystrybucja informuje o kilku dniach utrudnień.

W poniedziałek (7 czerwca) w godz. od 7.30 do 14.30 prądu nie będą mieć mieszkańcy Wilczej Woli (gmina Dzikowiec) - Stacja Wilcza Wola 2.
Tego samego dnia utrudnień w dostawie prądu mogą spodziewać się mieszkańcy Komorowa (gmina Majdan Królewski). Tam przerwy przewidziane są od godz. 8 do godz. 14 - Stacja Komorów 5.

Z kolei we wtorek, 8 czerwca na utrudnienia w dostawie prądu przygotować muszą się mieszkańcy Wilczej Woli - Stacje Wilcza Wola 9 i 11. Tam przerwy przewidziane od w godz. 7.30 - 14.30.

Następnego dnia (środa, 9 czerwca) ponownie mieszkańcy Komorowa, naciskając na kontakt, mogą się rozczarować. Przerwy w dostawie prądu ze Stacji Komorów 8 potrwają od godz. 8 do godz. 14.

W kolejnych dniach również przewidziane są przerwy w dostawie prądu w Komorowie i Wilczej Woli. Pełna rozpiska utrudnień TUTAJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy