Reklama

Napisała list do dzielnicowych w kolbuszowskiej policji. Wyraziła w nim uznanie dla pracy funkcjonariuszy

Opublikowano:
Autor:

Napisała list do dzielnicowych w kolbuszowskiej policji. Wyraziła w nim uznanie dla pracy funkcjonariuszy  - Zdjęcie główne

Policjanci otrzymali list od mieszkanki powiatu kolbuszowskiego.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego podziękowała dzielnicowym z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Napisała do nich list, z wyrazami wdzięczności.

Służba dzielnicowego to stały kontakt z człowiekiem. Często są to osoby pokrzywdzone przestępstwem lub ofiary przemocy, które oczekują podjęcia stosownych czynności, a czasem po prostu wysłuchania. Odpowiedź na potrzeby społeczeństwa w tym zakresie jest właśnie istotą programu „Dzielnicowy bliżej nas”. I właśnie za taką zwykłą codzienną służbę podziękowała dzielnicowym mieszkanka powiatu kolbuszowskiego.

- Funkcjonariusze pracujący na stanowisku dzielnicowych każdego dnia stykają się z ludzkimi problemami. Najczęściej ludzie oczekują od funkcjonariuszy fachowej porady, podjęcia stosownych czynności, a czasem po prostu zwykłej pomocy czy wysłuchania

- zaznacza kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.  

W lipcu ubiegłego roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej interweniowali w Hucie Przedborskiej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pogryzienia kobiety przez psa. Pokrzywdzona chciała złożyć zawiadomienie w tej sprawie, ale z powodu obrażeń nie była w stanie przyjechać do budynku komendy.

- Dzielnicowi, podobnie jak w innych tego typu sytuacjach pojechali do jej domu, wyjaśnili obowiązujące w tym zakresie procedury i przyjęli zawiadomienie, aby nadać sprawie bieg. Przeprowadzone w tej sprawie czynności wyjaśniające zakończyły się skierowaniem wniosku o ukaranie właściciela psa

- wyjaśnia przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

Kilka dni temu kobieta przysłała kolbuszowskim policjantom list z podziękowaniem za ich pracę

List do dzielnicowych policji. (fot. KPP Kolbuszowa). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy