Reklama

Nakręcą western w Kolbuszowej. Możesz w nim zagrać. Jak się zgłosić?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Nakręcą western w Kolbuszowej. Możesz w nim zagrać. Jak się zgłosić?  - Zdjęcie główne

Nagrania zaczną się już w czerwcu. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już początkiem czerwca w Kolbuszowej rozpocznie się realizacja filmu historycznego. Pojawią się też aktorzy, których znamy z kin i telewizji.

- Będzie to niejako western, dziejący się w okresie Insurekcji Kościuszkowskiej. Spędzimy u was w pierwszą połowę czerwca

- zapowiadają filmowcy. 

Dodają, że w Kolbuszowej pojawią się aktorzy, których znamy z kin i z telewizji. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to między innymi Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska. 

 

Jest też propozycja, dla osób, które chciałyby zagrać w filmie. Każdy może zgłosić się jako statysta. 

- Serdecznie zapraszamy miłośników kina do zabawy w epizodystów i statystów na planie naszego filmu. Będziemy się przebierać w kostiumy z tamtych czasów i wspólnymi siłami spróbujemy pomóc najlepszym polskim aktorom, w wykreowaniu prawdziwego życia w czasach Insurekcji Kościuszkowskiej (koniec XVIII wieku)

- dodają producenci.

Kogo szukają?

Poszukiwane są osoby do roli chłopów, chłopek, szlachciców, szlachcianek, dam dworu mieszczanek, magnatów. Wymagania to włosy w naturalnych kolorach i brak widocznych tatuaży. Nie ważny wiek, płeć, wyznanie i narodowość. Zapraszają wszystkich. 

- Jak to pięknie podsumował jeden z naszych wrocławskich statystów, można się nieźle pobawić, najeść i jeszcze za to zapłacą

- mówią filmowcy.

Stawka za dzień zdjęciowy zaczyna się od 109 zł brutto. Stawka ta może wzrosnąć w zależności od liczby godzin na planie, liczby dni zdjęciowych i zadania aktorskiego.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wszystkich (a szczególnie Panów), którzy wypełniają formularz, prosi się o niestrzeżenie włosów i niegolenie się do zdjęć. Znacznie zwiększy to szanse na zaproszenie na plan.

Formularz dostępny TUTAJ

W zgłoszeniu trzeba podać takie dane jak imię i nazwisko, wiek oraz wagę i wzrost. Należy wpisać również kontakt do siebie jak i przesłać swoje zdjęcie. 

W formularzu należy podać też dni, w których możesz pojawić się na planie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy