Reklama

Nadleśnictwo Kolbuszowa chce kupić lasy od mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Gdzie dokładnie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Nadleśnictwo Kolbuszowa chce kupić lasy od mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Gdzie dokładnie? - Zdjęcie główne

Nadleśnictwo Kolbuszowa jest zainteresowane zakupem lasów i działek od meiszkańców naszego powiatu. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nadleśnictwo Kolbuszowa zainteresowane jest zakupem lasów oraz działek pod ich zalesienie. Oferta obejmuje teren pięciu gmin powiatu kolbuszowskiego. Właściciele działek w jakich miejscowościach mogą sprzedać nadleśnictwu swoją ziemię?

Lasy państwowe rozpoczęły ogólnopolską akcję skupu lasów i gruntów pod nowe lasy. - Zachęcamy wszystkich właścicieli gruntów, na których może powstać las, aby zgłosili się do nadleśnictw z ofertą sprzedaży - czytamy na stronie LP.

Ofertę zakupu ogłosiło również Nadleśnictwo Kolbuszowa. Chodzi o nieruchomości na terenie gmin Dzikowiec, Cmolas, Kolbuszowa (obszar wiejski), Niwiska, Raniżów oraz na obszarze sąsiednich gmin - Kamień oraz Jeżowe (w zasięgu terytorialnym kolbuszowskiego nadleśnictwa).

Jakie działki można sprzedać? Mogą to być lasy i grunty przeznaczone do zalesienia.

- Szczególnie istotną wartość mają grunty, które bezpośrednio przylegają do obszaru zarządzanego przez Lasy Państwowe, oraz takie, gdzie istnieje możliwość zniesienia współwłasności lub regulacji przebiegu granicy polno-leśnej

- czytamy na stronie Nadleśnictwa Kolbuszowa.

Status twojego gruntu możesz sprawdzić w internetowym Banku Danych o Lasach

Szczegółowe informacje znajdziecie w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej lub na stronie internetowej Nadleśnictwa Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy