Reklama

Nadkomisarz Adam Mielnicki oficjalnie komendantem kolbuszowskiej policji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: K. Ząbczyk

Nadkomisarz Adam Mielnicki oficjalnie komendantem kolbuszowskiej policji  - Zdjęcie główne

Nadkomisarz Mielnicki został już oficjalnie szefem kolbuszowskich policjantów. | foto K. Ząbczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 22 lutego na emeryturę odszedł Stanisław Babula. Pełnił on funkcję komendanta KPP w Kolbuszowej przez wiele lat. Na jego miejsce został skierowany nadkomisarz Adam Mielnicki. Jak dotąd był on komendantem pełniącym obowiązki.

Stanowisko komendanta KPP w Kolbuszowej objął nadkomisarz Adam Mielnicki. Wcześniej był on pierwszym zastępca komendanta w Mielcu. Przez pierwsze miesiące swojego urzędowania był on komendantem pełniącym obowiązku. Został on teraz oficjalnie komendantem kolbuszowskich policjantów. 

- Pragnę bardzo podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem. Powierzenie mi funkcji komendanta w Kolbuszowej jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i niezwykle ważnym etapem pracy zawodowej. Służbę będę pełnił odpowiedzialnie i rozważnie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kolbuszowskiego -

mówił nowy szef kolbuszowskich policjantów. 

Zapewnił on także, że z powierzonych obowiązków będzie wywiązywać się starannie i sumiennie, z dużym zaangażowaniem.

- Powierzenie mi funkcji komendanta traktuje jako duże wyróżnienie i zaszczyt. Deklaruję chęć współpracy, chciałbym, abyśmy wspólnie dbali o bezpieczeństwo mieszkańców. Będę przełożonym dostępnym, wymagającym, doceniającym wysiłki, starania, dbającym o dyscyplinę służbową i dobre imię. Jestem z funkcjonariuszami i zawsze będę dbał o dobry wizerunek policji

- dodał komendant Adam Mielnicki.

Na zdjęciu nadkomisarz Adam Mielnicki, który objął stanowisko komendanta KPP w Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE