Reklama

Dziura w asfalcie na drodze gminnej w Majdanie Królewskim. Interweniowali strażacy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (18 maja) straż pożarna została wezwana do dziury w asfalcie na ul. Ks. Stanisława Stępnia w Majdanie Królewskim. Strażacy zabezpieczyli teren, a miejsce przekazali zarządcy drogi. Dzisiaj trwają prace nad ustaleniem przyczyny. Droga jest nieprzejezdna.

Wczoraj dyżurny kolbuszowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wyrwie w drodze na ul. Ks. Stanisława Stępnia w Majdanie Królewskim (około 40 metrów od skrzyżowania z DK9). Na miejsce wysłano miejscową jednostkę OSP.

Jak poinformował bryg. Marcin Wieczerzak, rzecznik KP PSP w Kolbuszowej, strażacy zostali wezwani do wyrwy w asfalcie wczoraj (18 maja) około godz. 19:20. Interwencja dotyczyła drogi gminnej. Jak powiedział w rozmowie z nami, jeśli występuje jakiekolwiek zagrożenie, to zgłoszenie jest zasadne. Tak było w tym przypadku. Strażacy zabezpieczyli teren, otaśmowali i przekazali zarządcy drogi, czyli przedstawicielowi gminy Majdan Królewski.

W sprawie dziury w asfalcie interweniował również radny Mariusz Wołosz.

- W nawierzchni drogi powstała głęboka dziura. Informacja została przekazana do urzędu gminy. Prosimy uważać na tym odcinku

- poinformował na swoich mediach społecznościowych.

Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie gminy, dzisiaj (19 maja) od rana na miejscu obecni są pracownicy wodociągów oraz zarządca drogi. Jak poinformowała Janina Wójtowicz, zastępca wójta, pracownicy próbują dojść do przyczyny, jak powstała wyrwa w drodze. Ulica Ks. Stanisława Stępnia jest w tym momencie nieprzejezdna. Od strony drogi krajowej numer 9 ma zostać postawiony znak zakazu wjazdu.

Na razie nie wiadomo, ile potrwają prace oraz jak długo droga będzie zamknięta. - Pracyjemy nad tym - powiedziała krótko zastępca wójta.

Mniej więcej w tym miejscu znajduje się wyrwa w drodze:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy