Reklama

Na kolbuszowski rynek wracają ogródki piwne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: J. Serafin

Na kolbuszowski rynek wracają ogródki piwne  - Zdjęcie główne

Na płycie rynku w Kolbuszowej mogą powstać dwa ogródki piwne. | foto J. Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do centrum miasta wrócą ogródki piwne. Gmina Kolbuszowa chce oddać w dzierżawę dwa miejsca na płycie rynku. Jak długo będą one funkcjonować?

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej ustalił rozmieszczenie na terenie rynku przy ul. Plac Wolności ogródków piwnych w sezonie letnim. Wydzierżawiona powierzchnia wynosi 200 mkw - dwa razy po 100 mkw. Wysokość czynszu za jeden miesiąc wynosi 1 500 zł + Vat za 100 mkw. 

W ogłoszeniu Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej wyznaczono zasady prowadzenia ogródków gastronomicznych. Znalazły się tam takie zapisy jak to, że klienci powinni mieć możliwość korzystania z urządzeń sanitarnych, znajdujących się nie dalej niż 120 metrów od ogródków. Prowadzący działalność gospodarczą w obrębie ogródka zobowiązany jest do utrzymania czystości i porządku wewnątrz ogródka jak i w jego bezpośrednim otoczeniu oraz zawarcia umowy na wywóz nieczystości. 

 

Urzędnicy zwracają uwagę, że w ogródku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i wyrobów tytoniowych. Dzierżawca zobowiązuje się do ponoszenia wszelkich obciążeń publiczno-prawnych. 

Fot. Załącznik graficzny płyty rynku w Kolbuszowej. 

Okres funkcjonowania ogródków działkowych upływa 15 października. Na wniosek dzierżawcy data może przesunąć się do końca października. Wykaz wywieszony został na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej do 8 kwietnia. Ogłoszenie o przetargu podane zostanie do publicznej wiadomości po upływie terminy podania do publicznej wiadomości niniejszego wykazu. 

Czy będą chętni na uruchomienie ogródka w centrum miasta? O tym przekonamy się już niebawem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy