Reklama

Na działki, monitoring, plac i tablice

Opublikowano: ndz, 27 wrz 2020 10:00
Autor:

Na działki, monitoring, plac i tablice  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 30 sierpnia, w Hucie Komorowskiej odbyło się zebranie wiejskie. Jego tematem było przeznaczenie otrzymanych w ramach funduszu sołeckiego pieniędzy na 2021 roku. Sprawdzamy, co zostanie zrobione.

Huta Komorowska otrzymała na przyszły rok kwotę w wysokości 44 133,80 zł. W ramach tego zadecydowano, że 20 tysięcy przeznaczone zostanie między innymi na dokończenie budowy małej architektury na placu przy remizie OSP w Hucie Komorowskiej. Co dokładnie zostanie zrobione za tę kwotę? 4 tysiące złotych zostanie przeznaczone na zakup szafy do kuchni w remizie. Dodatkowo na monitoring sołectwo postanowiono przeznaczyć 5 tysięcy zł. Za pozostałe 11 tysięcy zł położona zostanie kostka brukowa o powierzchni 25 mkw. przy altanie remizy oraz zrobiony kominek grillowy. Mieszkańcy będą mogli spędzać tam wolny czas.

Pozostała część pieniędzy zostanie zadysponowana na inne cele. Za 5 tysięcy złotych sołectwo zamierza zakupić pięć tablic zewnętrznych. Do tej pory wszelkie ogłoszenia i informacje umieszczane były na ogrodzeniach czy przystankach. To psuło estetykę tych miejsc. Dzięki tym tablicom wszelkie zamieszczone plakaty czy ogłoszenia będą widnieć w jednym, wyznaczonym do tego miejscu. Sołectwo zamierza także zakupić działkę przy stadionie sportowych w Hucie Komorowskiej. Na to zadanie przeznaczy 19 133,80 złotych. Dzięki tej inwestycji w przyszłości będzie można wyremontować istniejący na niej budynek dla zawodników klubu sportowego "Korzeń". Również w przyszłych planach jest zorganizowanie parkingu przy stadionie i remizie OSP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE