Reklama

Możesz jeszcze wziąć pieniądze na wymianę pieca

Opublikowano: śr, 26 sie 2020 07:51
Autor:

Możesz jeszcze wziąć pieniądze na wymianę pieca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Taką możliwość mają mieszkańcy gminy Kolbuszowa, którzy chcą wymienić kocioł węglowy na gazowy marki Viessmann. Dofinansowanie wynosi 85 proc.

- Warunkiem skorzystania z tak wysokiej dotacji jest złożenie kompletnej deklaracji udziału w projekcie do końca września tego roku oraz zawarcia z gminą Kolbuszowa stosownej umowy uczestnictwa - wyjaśniają przedstawiciele kolbuszowskiego magistratu.

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się w tej sprawie z Referatem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, przy ul. Obrońców Pokoju 21, oraz pod numerem tel. 17 2271 333 wew. 340.

Wkład własny, jaki będzie musiał wyłożyć z własnej kieszeni mieszkaniec, uzależniony jest od rodzaju i wyposażenia kotła. Kwoty zaczynają się od 4 - 4,5 tys. zł. Urzędnicy szacują, że wystarczy im dofinansowania na wykonanie jeszcze około 15 kotłów na terenie gminy Kolbuszowa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.