Reklama

Może zagrzmieć. Alert pogodowy I stopnia dla podkarpacia

Opublikowano: sob, 8 cze 2019 20:30
Autor:

Może zagrzmieć. Alert pogodowy I stopnia dla podkarpacia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na dworze gorąco, parno, każdy z nadzieją na deszcz spogląda w niebo. Dzisiaj bez kawy raczej się nie obeszło. Jest szansa, że przez nasze województwo przejdą burze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla województwa podkarpackiego przed burzami z gradem.

W województwie podkarpackim obowiązuje I stopień zagrożenia wystąpienia burz.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami gradu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 13:00 do godz. 24:00 w dniu 08.06.2019. Przewidywane opady deszczu do 40 mm, wiatr w porywach do 80 km/h. 

Co oznacza I stopień zagrożenia?: Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.