Reklama

Może wyprzedaż garażowa? To pomysł internautów aby pomóc Emilce z Kupna

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum prywatne rodziców Emilki.

Może wyprzedaż garażowa? To pomysł internautów aby pomóc Emilce z Kupna - Zdjęcie główne

Emilka urodziła się za wadą serca. | foto Archiwum prywatne rodziców Emilki.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sieci pojawił się pomysł mieszkańców powiatu kolbuszowskie, aby zorganizować wyprzedaż garażową. Pieniądze zostaną przeznaczone dla Emilki z Kupna.

Wyprzedaż garażowa jest propozycja naszej Czytelniczki, która chce zaangażować do pomocy Emilce z Kupna jak największą liczbę mieszkańców

ZOBACZ TAKŻE:

Wielu mieszkańców wystawia różne rzeczy na aukcję z której wylicytowane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc chorej dziewczynce. Na facebookowej grupie Ratujemy serce Emilki jest ponad 9 tysięcy członków, którzy aktywnie biorą udział w zbiórce. Również tenisistka Agnieszka Radwańska, przeznaczyła na aukcję swoją rakietę tenisową. 

Pomysł mieszkańców powiatu kolbuszowskiego jest taki, aby zorganizować w Kolbuszowej wyprzedaż garażową. 

- Większość z nas ma przecież w domach rzeczy z których nie korzystamy, a mogłyby przydać się innym. W ten sposób można by było wystawić je na garażowej wyprzedaży, a pieniądze przeznaczyć dla Emilki. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie zawiodą i pomogą w zorganizowaniu takiej wyprzedaży i rozpromowaniu akcji. Liczę też na to, że będzie bardzo dużo przedmiotów na sprzedaż i każdy znajdzie coś dla siebie

- mówi kobieta. 

Mieszkanka miasta dodaje, że cel jest szczytny i trzeba zaangażować się w pomoc Emilce, bo czasu jest coraz mniej. Na pytanie gdzie mogłoby się to odbyć, proponuje halę sportową przy liceum lub budynek Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Podkreśla, że są to bardzo wstępne propozycje miejsc wyprzedaży garażowej, na którą potrzebna jest zgoda właścicieli. 

- Może ktoś z Czytelników Korso ma jakiś inny pomysł? - dopytuje nasza rozmówczyni. 

Emilka Wilk urodziła się z ciężką wadą serca. Jej mama i dziadkowie pochodzą z Kupna (gm. Kolbuszowa). Jedyną szansą na przeżycie jest kosztowna, kilkumilionowa operacja w USA. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy