Reklama

Most na Świerczówce w Siedlance do przebudowy

Opublikowano: wt, 12 maj 2020 12:34
Autor:

Most na Świerczówce w Siedlance do przebudowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Inwestycja ma być realizowana w ciągu drogi gminnej Trześń – Siedlanka.

Do zadań zwycięzcy przetargu będzie należało rozebranie istniejącego małego mostu półstałego oraz budowę przepustu skrzynkowego w miejscu istniejącego małego mostu. Za zadanie będzie miał także uregulowanie i umocnienie potoku Świerczówka, przed i za przepustem, na łącznej długości 51 metrów, a także przebudowę odcinka drogi gminnej relacji Trześń – Siedlanka (przy przepuście na długości 69 metrów).

Ponadto do zakresu robót zalicza się wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu i zabezpieczenia robót. Co za tym idzie, oznakowanie i utrzymanie oznakowania oraz zabezpieczenia robót w trakcie trwania organizacji ruchu. Zadaniem wykonawcy, w przedstawionej ofercie, jest również wyliczenie całkowitego kosztu związanego z organizacją ruchu na czas trwania robót oraz z planowanymi objazdami. 

Wybrana firma zobliguje się do wykonania robót budowlanych i towarzyszących. Po ich stronie będzie pozyskanie i transport materiałów na miejsce budowy, jak i sprzętu oraz niezbędnych urządzeń. 

- Materiały uzyskane z rozbiórki istniejącego przepustu takie jak drewno, dwuteowniki inne elementy metalowe wykonawca dostarczy do ZUK Niwiska, które zostaną zagospodarowane przez zamawiającego - wyjaśniają przedstawiciele urzędu w Niwiskach. Na pozostałe materiały powstałe w wyniku prowadzonych robót, tj. gruz, ziemia i inne zamawiający (urząd gminy) wskaże miejsce ich wywiezienia. 

Data zakończenia prac przewidziana jest na koniec września. Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu to 14 maja.

Otwarcie ofert nastąpi poprzez transmisje on-line z wyłączeniem fizycznej obecności oferentów. Wszystko to ze względów bezpieczeństwa w czasie epidemii. 

Transmisja on-line dostępna będzie na stronie internetowej zamówienia, którego dotyczyć będzie otwarcie ofert w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Niwiska oraz pod adresem https://www.youtube.com/user/ugniwiska/live.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.