Reklama

Most już gotowy

Opublikowano: pt, 2 gru 2016 05:00
Autor:

Most już gotowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyła się przebudowa mostu znajdującego się wzdłuż drogi powiatowej Lipnica – Poręby Dymarskie – Majdan Królewski, nad rzeką Przyrwą.

Prace związane z przebudową mostu rozpoczęły się pod koniec sierpnia. W pierwszej kolejności zostały zdemontowane jego stare elementy, później pojawiła się nowa konstrukcja. Dziś mieszkańcy mogą już korzystać z nowej inwestycji, która ma ważne znaczenie komunikacyjne. – Naprawa tego mostu jest ważna dla mieszkańców przede wszystkim pod kątem pracy. Z jednej strony jest to droga wylotowa do Raniżowa, z drugiej to taki łącznik w kierunku krajowej dziewiątki do Majdanu Królewskiego – wyjaśnia Stanisław Siębor, radny tej miejscowości.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.