Reklama

Młodzież z Kupna najlepsza

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z Kupna najlepsza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI "Anioły czy Upiory", "Bagaż uzależnień", "Wózek", "Na własnej skórze" - to tytuły spektakli zaprezentowanych podczas III Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych "Porozmawiajmy o uzależnieniach".

Jak zaznaczają organizatorzy, celem przeglądu, który odbył się 9 maja, było popularyzowanie twórczej aktywizacji i edukacji młodzieży w zakresie profilaktyki uzależnień. Autorskie, ale nie tylko, występy młodych aktorów są ważnym przekazem edukacyjnym, który zyskuje na autentyczności poprzez duży ładunek emocjonalny zarówno w treściach jak i scenicznej ekspresji. Taka forma pracy pozwala przekazywać odbiorcom o problemach młodzieży, sposobie widzenia świata i rozwiązywaniu problemów zdrowotnych w języku bliskim grupie rówieśniczej. Jest również jedną ze skutecznych metod aktywizowania środowisk szkolnych, do działań na rzecz zdrowia i daje możliwość wzmocnienia działań wychowawczych i zapobiegawczych.

Więcej w 20 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE