Reklama

Młodzi PRZESTĘPCY z Podkarpacia! Może widziałeś ich na ulicy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Młodzi PRZESTĘPCY z Podkarpacia! Może widziałeś ich na ulicy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podkarpacka policja poszukuje kilka młodych osób, które mimo swojego wieku zdążyły wpisać się w rejestr osób skonfliktowanych z prawem. Mundurowi nie mogą ich złapać.

Damian Artym pochodzi z powiatu przemyskiego. Ostatnio zameldowany był miejscowości Orzechowce. Poszukuje go Komenda Miejska Policji w Przemyślu - Wydział Kryminalny, na podstawie Art. 278 § 1: Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jeśli masz wiedzę, gdzie Damian Artym przebywa, skontaktuj się z policją w Przemyślu: ul. Bohaterów Getta 1, telefon: 16 677-33-10, email: [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

Damian Beer pochodzi z powiatu przemyskiego. Ostatnio zameldowany był w miejscowości Żurawica. Poszukuje go Komenda Miejska Policji w Przemyślu - Wydział Kryminalny, na podstawie Art. 278 § 1: Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jeśli masz wiedzę, gdzie Damian Beer przebywa, skontaktuj się z policją w Przemyślu: ul. Bohaterów Getta 1, telefon: 16 677-33-10, email: [email protected] (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy