Reklama

Mł. bryg. Jacek Nita został powołany na stanowisko szefa kolbuszowskich strażaków

Opublikowano:
Autor:

Mł. bryg. Jacek Nita został powołany na stanowisko szefa kolbuszowskich strażaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mundurowy, od 26 marca tego roku, pełnił obowiązki komendanta PSP w Kolbuszowej. Po kilku miesiącach objął już tę funkcję na stałe.

Uroczyste wręczenie aktu powołania na to stanowisko odbyło się 16 lipca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

Mł. bryg. Jacek Nita ma 48 lat. Posiada 26-letni staż służby.  Przed objęciem stanowiska Komendanta Powiatowego PSP w Kolbuszowej pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Rzeszowie, gdzie był dowódcą Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego oraz nadzorował Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego.

Przypomnijmy, że od lutego tego roku obowiązki szefa kolbuszowskich strażaków pełnił bryg. Krzysztof Samojeden. Zmiany kadrowe spowodowane były przejściem na emeryturę st. bryg. Floriana Pelczara, który szefował kolbuszowskim strażakom od 2012 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE