Reklama

Misyjni kolędnicy

Opublikowano:
Autor:

Misyjni kolędnicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzieci ze Szkolnego Koła Misyjnego i Szkolnego Koła Caritas w Majdanie Królewskim włączyły się w tegoroczną akcję „Kolędnicy Misyjni 2016”.

Dzieci ze Szkolnego Koła Misyjnego i Szkolnego Koła Caritas w Majdanie Królewskim włączyły się w tegoroczną akcję „Kolędnicy Misyjni 2016”.

Każdego roku kolędnicy misyjni wspierają konkretne projekty i zwracają uwagę na problem rówieśników w jednym z krajów. Tegoroczna ogólnopolska akcja poświęcona jest Tajlandii i problemowi dzieci „niewidzialnych”. W sensie prawnym „niewidzialnymi” są dzieci, których fakt urodzenia nie został udokumentowany, co pozbawia je ochrony państwa, przez co stają się potencjalnymi ofiarami handlu i wyzysku przez dorosłych. Dzieci z Majdanu Królewskiego kolędują po domach i zbierają datki na pomoc swoim rówieśnikom z dalekiego kraju. 

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE