Reklama

Mieszkaniec skarżył się na wójta

Opublikowano:
Autor:

Mieszkaniec skarżył się na wójta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni uznali za bezzasadną skargę na działalność wójta skierowaną do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Tarnobrzegu. Kto i o co oskarżał wójta?

Do SKO w Tarnobrzegu pierwsza skarga na działalność wójta wpłynęła 29 czerwca bieżącego roku. Była ona ponawiana cztery razy, ostatnim razem została doręczona bezpośrednio do urzędu gminy. Zażalenie złożył mieszkaniec gminy Majdan Królewski, a sprawa dotyczyła nieruchomości w Krzątce i Woli Rusinowskiej. Chodziło między innymi o to, że pracownicy gminy bez zawiadomienia i zgody mieszkańca mieli dokonać wycinki drzew, a następnie zabrania ich. Skarżący zarzucał również, że gmina zajęła mu część działki w Woli Rusinowskiej pod budowę drogi asfaltowej i jednocześnie wykonała zjazd w niewłaściwym miejscu oraz nie oczyściła rowów na tej nieruchomości.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE