Reklama

Mieszkaniec skarżył się na wójta

Opublikowano: wt, 22 lis 2016 05:58
Autor:

Mieszkaniec skarżył się na wójta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni uznali za bezzasadną skargę na działalność wójta skierowaną do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Tarnobrzegu. Kto i o co oskarżał wójta?

Do SKO w Tarnobrzegu pierwsza skarga na działalność wójta wpłynęła 29 czerwca bieżącego roku. Była ona ponawiana cztery razy, ostatnim razem została doręczona bezpośrednio do urzędu gminy. Zażalenie złożył mieszkaniec gminy Majdan Królewski, a sprawa dotyczyła nieruchomości w Krzątce i Woli Rusinowskiej. Chodziło między innymi o to, że pracownicy gminy bez zawiadomienia i zgody mieszkańca mieli dokonać wycinki drzew, a następnie zabrania ich. Skarżący zarzucał również, że gmina zajęła mu część działki w Woli Rusinowskiej pod budowę drogi asfaltowej i jednocześnie wykonała zjazd w niewłaściwym miejscu oraz nie oczyściła rowów na tej nieruchomości.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    józek

    Sprawę trzeba zgłosić do porokartury niech wrescie ktoś odpowie za wycinanie prywatnych drzew w celu pozyskania opału dla pracowników gminy.Mało tego uzywaja do tego naszych powtarzam naszych czyli kupione za nasze pięniadze narzedzi i środki transportu celach prywatnych.

  • 5 lat temu | ocena +1 / -0

    jurek

    urzedniczy kretacze