Reklama

Mieszkania Plus powstaną w Kolbuszowej? Weź udział w ankiecie

Opublikowano: pon, 4 mar 2019 20:00
Autor:

Mieszkania Plus powstaną w Kolbuszowej? Weź udział w ankiecie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Kolbuszowa rozważa możliwość przystąpienie do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działce przy ulicy Wojska Polskiego w Kolbuszowej, planowana jest budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne)

Zgodnie z założeniami programu lokale będą na wynajem lub z opcją dojścia do własności, wykończone w stanie gotowym do zamieszkania.

- Powstał on z myślą o osobach, których sytuacja finansowa uniemożliwia zakup mieszkania lub uzyskania na ten cel kredytu - informują kolbuszowscy urzędnicy na stronie magistratu. 

Aby sprawdzić, jakie jest zainteresowanie tematem budowy mieszkań w ramach rządowego programu, urząd miejski przygotował ankietę dla mieszkańców. 

- Państwa opinie i zebrane informację będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia - wyjaśniają przedstawiciele magistratu. 

Druki ankiety rozłożone zostaną, m.in. w  urzędach, przedszkolach, bibliotekach, na Krytej Pływali Fregata oraz u sołtysów w każdej miejscowości. Wypełnione formularze można zostawić w urzędzie lub u gospodarza wsi. Urzędnicy czekają na nie do 30 marca.

Ankietę można również wypełnić elektronicznie klikając TUTAJ.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.