Reklama

Mieszkańcy zgłosili to na policję. Zostały one sprawdzone i...

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy zgłosili to na policję. Zostały one sprawdzone i...  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy po raz kolejny nanieśli anonimowe zgłoszenia na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Co potwierdzili, a co nie, kolbuszowscy policjanci?

Funkcjonariusze z KPP w Kolbuszowej potwierdzili m.in. spożywanie alkoholu przy ul.11 Listopada w Kolbuszowej. Ujawnili także przekraczanie dozwolonej prędkości w Majdanie Królewskim przy ul. Tarnobrzeskiej i ul. Grunwaldzkiej w Raniżowie, a także ul. Narutowicza w Kolbuszowej.

Nie potwierdziły się zgłoszenia mieszkańców dotyczące spożywania alkoholu w Kupnie. Policjanci nie ujawnili także nielegalnych rajdów samochodowych przy ul. Popiełuszki w Kolbuszowej oraz grupowania się małoletnich przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej

Policja jest w trakcie weryfikacji przekraczania prędkości w Komorowie, spożywania alkoholu przy ul. Targowej w Kolbuszowej, grupowania się nieletnich przy ul. Targowej, niewłaściwej infrastruktury drogowej przy ul. Wiejskiej w Kolbuszowej Dolnej oraz przekraczania prędkości w Zapolu i w Hucie Komorowskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy