Reklama

Kolbuszowa: Mieszkańcy zgłaszają zagrożenia mundurowym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolbuszowa: Mieszkańcy zgłaszają zagrożenia mundurowym - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego nanieśli kolejne zgłoszenia na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sprawdzali je kolbuszowscy policjanci.

Funkcjonariusze z KPP Kolbuszowa potwierdzili zgłoszenia mieszkańców dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości w Raniżowie, Cmolasie, Dzikowcu i Majdanie Królewskim oraz niewłaściwą infrastrukturę drogową w Wilczej Woli. Potwierdziło się także spożywanie alkoholu przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej.

Nie potwierdzono natomiast przekraczania dozwolonej prędkości w Hadykówce, spożywania alkoholu w Nowej Wsi, grupowania się nieletnich zagrożonych demoralizacją przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej i przy ul. Popiełuszki w Kolbuszowej

Policja jest w trakcie weryfikacji przekraczania dozwolonej prędkości w Staniszewskiem i Kupnie. Tam z pewnością natkniemy się na patrole. Funkcjonariusze sprawdzają także zgłoszenie dotyczące spożywania alkoholu przy ul. Fabrycznej, nieprawidłowego parkowania przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej i w Hucinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy