Reklama

Mieszkańcy ul. Malwowej piszą petycje. Droga nie nadaje się do jazdy samochodem

Opublikowano: pt, 17 sty 2020 13:37
Autor:

Mieszkańcy ul. Malwowej piszą petycje. Droga nie nadaje się do jazdy samochodem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na biurko przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej trafiła kolejna petycja. Czego dokładnie oczekują mieszkańcy ul. Malwowej?

Prośba dotyczy kompleksowego remontu ulicy. - Na nowym osiedlu w Kolbuszowej na co dzień jesteśmy zmuszeni do jeżdżenia po drodze, która nie nadaje się do jazdy samochodem osobowym - wyjaśniają mieszkańcy z ul. Malwowej. 

Dają oni do zrozumienia, że wszelkie próby naprawy tej drogi poprzez usypanie tłucznia grubości ok. 2 cm nie rozwiązuje problemu. Mieszkańców proszą, aby pieniądze na remont ul. Malwowej zostały zaplanowane w budżecie na 2020 rok. 

- Apelujemy jednocześnie, aby to nie był kolejny remont polegający na utwardzeniu nawierzchni za pomocą jednego auta z tłuczniem na całą drogę - podkreślają autorzy petycji. Zaznaczają, że metoda ta się nie sprawdza i podpowiadają, że jedynym sposobem rozwiązujących ich problem jest położenie nawierzchni asfaltowej. 

- Dodatkowym argumentem, aby przeprowadzić kompleksowy remont ulicy, jest fakt, iż wszelakie media, które są już ukończone, typu woda, prąd i kanalizacja idą pasem zieleni, a gaz "idzie" działkami mieszkańców - podkreślają wnioskodawcy, mając nadzieję, że znajdą pomoc w rozwiązaniu problemu dziurawej ulicy. 

W zakończeniu petycji jej autorzy licząc na to, że władze miasta staną na wysokości zadania i przychylą się do ich wniosku. 

Radny Krzysztof Wilk, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej, odpowiedział wnioskującym, że petycja zostaje przekazana na najbliższe posiedzenie komisji skarg, wniosków i petycji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE