Reklama

Mieszkańcy powiatu zastanawiają się nad wyborem idealnej choinki

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy powiatu zastanawiają się nad wyborem idealnej choinki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Żywa czy sztuczna? Niska czy wysoka? Jodła, świerk a może sosna? Mieszkańcy powiatu już zastanawiają się nad wyborem idealnej choinki. Pewne jest jedno, bez tego drzewka trudno dzisiaj wyobrazić sobie świąt Bożego Narodzenia.

W sklepach i marketach już od kilku tygodni można kupić sztuczną choinkę. Ceny uzależnione są przede wszystkim od wysokości drzewka i wahają się od około 70 zł do około 220-250 zł i więcej. - Klienci zwracają uwagę nie tylko na cenę. Liczy się dla nich przede wszystkim wysokość, długość gałęzi i gęstość igliwia. 

 

 

Każdy chce mieć ładne, pełne drzewko - mówi ekspedientka pracująca w jednym ze sklepów. Kobieta przyznała, że sprzedaż drzewek już ruszyła. - Do świąt pozostało niewiele czasu, więc ludzie już pytają i kupują. Nie jest to oszałamiająca sprzedaż, bo choinki sztuczne mają to do siebie, że służą ludziom na lata. Nie kupuje się ich przecież co roku - zaznaczyła.

Start w poniedziałek
Sprzedaż żywych drzewek będzie prowadziło m.in. Nadleśnictwo Kolbuszowa. W swojej ofercie ma choinki świerkowe, jodłowe i sosnowe. - Główny punkt sprzedaży będzie w Leśnictwie Świerczów. W żywą choinkę będzie można się zaopatrzyć także w pozostałych leśnictwach.

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE