Reklama

Mieszkańcy Ostrów Baranowskich postanowili poszukać pomocy u marszałka

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy Ostrów Baranowskich postanowili poszukać pomocy u marszałka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Ostrów Baranowskich nie ustępują w walce o to, aby przewoźnik obsługiwał jeszcze jeden przystanek autobusowy w ich miejscowości. Tym razem pomocy postanowili poszukać u marszałka województwa.

- Przygotowaliśmy pismo z informacją, jakie czyniliśmy do tej pory starania, żeby nasze dzieci i inni mieszkańcy mieli zapewniony dojazd do Kolbuszowej - mówi Dariusz Mielczarek, radny z Ostrów Baranowskich. To właśnie on wspólnie z Jerzym Magdą, sołtysem wsi, i grupą mieszkańców od kilkunastu już tygodni stara się, aby przewoźnik wydłużył trasę dowozu o przystanek w Paterakach (przysiółek Ostrów Baranowskich).

Wszyscy razem
Samorządowiec wspólnie z delegacją rodziców planuje spotkać się osobiście z Władysławem Ortylem, marszałkiem województwa podkarpackiego. - Napisałem maila do pana marszałka z prośbą o ustalenie terminu spotkania i teraz czekam na odpowiedź - przyznaje radny. - Chciałbym zabrać rodziców i wspólnie z nimi pojechać do urzędu marszałkowskiego, żeby w trakcie tego spotkania to pismo przedstawić i złożyć na ręce pana marszałka. Chciałbym, żeby nie była to tylko słowna informacja, tylko żeby miała potwierdzenie na piśmie. Wtedy będziemy mieli szansę doczekać się także pisemnej odpowiedzi - dodaje.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE