Reklama

Mieszkańcy Nowej Wsi spotkają się z przedstawicielami Play. Chodzi o budowę masztu w sołectwie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Mieszkańcy Nowej Wsi spotkają się z przedstawicielami Play. Chodzi o budowę masztu w sołectwie - Zdjęcie główne

Play chce wybudować maszt w Nowej Wsi. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (1 kwietnia) o godz. 16 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi odbędzie się spotkanie, które organizuje burmistrz Kolbuszowej. Jego głównym tematem będzie omówienie zasadności lokalizacji planowanej wieży telefonii komórkowej w bliskim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz terenów możliwych do przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową.

Do kolbuszowskiego magistratu wpłynął wniosek o wydanie decyzji celem ustalenia lokalizacji inwestycji. W piśmie z urzędu mieszkańcy mogli przeczytać, że maszt sieci Play ma stanąć na działce nr 418/3. 

Takiej inwestycji, w tej lokalizacji, nie chcą mieszkańcy tej części gminy Kolbuszowa.  Grażyna Maziarz, sołtys wsi, do tej pory zebrała blisko 160 podpisów pod sprzeciwem w sprawie budowy masztu w Nowej Wsi. Jak mówi szefowa sołectwa, pojawiły się głosy, aby przenieść budowę masztu w inne miejsce, mowa o przysiółku Borek. 

W piątek (1 kwietnia) o godz. 16 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi odbędzie się spotkanie, które organizuje burmistrz Kolbuszowej. Jego głównym tematem będzie omówienie zasadności lokalizacji planowanej wieży telefonii komórkowej w bliskim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz terenów możliwych do przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową.

- Mając na uwadze interesy obydwu stron, inwestora  oraz osób będących w posiadaniu nieruchomości bezpośrednio przylegających do terenu inwestycji, proszę o wzięcie udział w przedmiotowym spotkaniu - apeluje Jan Zuba, burmistrza Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy