Reklama

Mieszkańcy nie szanują siebie nawzajem

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy nie szanują siebie nawzajem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Widok śmieci w rowach, lasach czy podrzuconych na przystanki autobusowe mało już kogo dziwi. Co się jednak dzieje, że ludzie nie szanują miejsc, obok których powinni przejść z pochyloną głową?

Ostatnio w internecie można było zobaczyć wpis Jarka Mazura, muzyka i nauczyciela ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, w którym zamieścił zdjęcie z żydowskiego cmentarza. 

Niestety nie było to jedno z jego artystycznych zdjęć, którymi od czasu do czasu raczy swoich facebookowych znajomych. Fotografia przedstawiała scenę po alkoholowym spotkaniu. Jak widać na załączonym obrazku, że biesiadnikom nie przeszkadzało miejsce, w którym się znajdują. Oczywiście na takie zachowanie jest stosowny paragraf, ale szansa na znalezienie osób, które to zrobiły jest niewielka.

 - Kiepskie piwo gnojki pijecie. A w dodatku pewnie nawet nie wiecie, że wiele z tych macew (te takie z kamienia, co to je z wyskoku przewracacie) nie kryje żadnych zwłok pod sobą

- komentował Jarosław Mazur.


- Zostały przywiezione z innych cmentarzy. To się ciemnoto nazywa lapidarium. Prawdziwe macewy wasi pradziadowie w fundamenty swoich domów wpuścili. Mieszkacie na nich. Kozaki jesteście

- dodał. 

Długo nie trzeba było czekać na komentarze oburzonych internautów. Każdy z nich podkreślał, że coś niedobrego się dzieje ze społeczeństwem. Ludzie nie szanują siebie nawzajem, nie obchodzą ich ważne miejsca. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że są to osoby, które żyją obok nas.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE