Reklama

Mieszkańcy Kolbuszowej i okolic dostają fałszywe SMS-y ze szkodliwym oprogramowaniem [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego w ostatnim czasie zaczęli otrzymywać fałszywe SMS-y z informacją o wyłączeniach prądu.

- Zaplanowano odłączenie energii elektrycznej prosimy o uregulowanie należności - czytamy w treści SMS-ów. Następnie w wiadomości podany jest link, w którego nie należy wchodzić. 

Linki ten jest bowiem wirusem. Wchodząc w niego, możemy narazić się na wypłynięcie naszych danych wrażliwych, co może skutkować, chociażby utratą oszczędności z naszych kont. 

Jeśli otrzymamy sms informujący o zaległości i mamy wątpliwości czy wiadomość jest autentyczna, należy skontaktować się z usługodawcą i potwierdzić, czy faktycznie posiadamy jakieś zadłużenie. Należy pamiętać również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas płatności online.

Planowe wyłączenia prądu w powiecie kolbuszowskim

  • 22 września (czwartek) od godz. 8 do 17, stacja Huta Przedborska 7, Przedbórz 6 Podlas 
Huta Przedborska 

Przedbórz 

Domatków 

  • 26 września (poniedziałek) od godz. 10.30 do 14, stacja Kolbuszowa 18 LO: 
Kolbuszowa Dolna 

  • 27 września (wtorek) od godz. 8 do 17, stacja Ferma Kur Domatków: 
Kolbuszowa Górna 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy