Reklama

Mieszkańcy gminy znowu dostaną pakiety worków. Kiedy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Mieszkańcy gminy znowu dostaną pakiety worków. Kiedy? - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pracownicy Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej rozwożą pakiety worków dla mieszkańców gminy Kolbuszowa.

Osobą oddelegowaną przez urząd miejski do koordynowania rozwozu i dystrybucji worków na śmieci został Jan Fryc, pracownik fundacji, a zarazem sołtys Kolbuszowej Górnej. Dzisiaj (10 grudnia) pracownicy fundacji rozwożą pakiety w Przedborzu i Domatkowie. 

- Prawdopodobnie do soboty skończymy i Kupno i Hutę Przedborską. Po niedzieli zaczniemy od Kolbuszowej Górnej - wyjaśnia Jan Fryc.

Jak podkreśla Fryc, trasa uzależniona jest od pogody, dodaje także, że do końca roku każdy z mieszkańców gminy Kolbuszowa, powinien zostać zaopatrzony w pakiet worków, na pierwszy kwartał 2021 roku.

- Ten, kto zapłacił i złożył deklarację, dostanie odpowiedni pakiet worków - dodał sołtys Kolbuszowej Górnej. 

Pracownicy fundacji mają dużo pracy, ponieważ muszą dotrzeć do blisko 4 tys. gospodarstw. Mieszkańcy dostają także harmonogram odbioru śmieci na przyszły rok.

Mieszkańców miasta w pakiety worków, zaopatrzyć ma zakład gospodarki komunalnej i mieszkaniowej. Liczba worków w pakiecie jest uzależniona od złożonej deklaracji, w której podana została liczba domowników. 

Worki na odpady ulegające biodegradacji dla właścicieli nieruchomości niekorzystających ze zwolnienia za posiadanie przydomowego kompostownika będzie można pozyskać w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej przy ul. Piekarskiej 15, w godzinach pracy urzędu, tj. poniedziałek od godz. 8 do godz. 16, wtorek – piątek od godz.7:30 do godz. 15:30.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy