Reklama

Mieszkańcy gminy po raz kolejny skarżą się na lampy uliczne

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy gminy po raz kolejny skarżą się na lampy uliczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ich zdaniem światła zapalają się za późno, a gasną za wcześnie.

Czy uda się coś z tym zrobić?
O problemie tym mówił jeszcze podczas październikowej sesji Piotr Panek. - Mieszkańcy zwrócili mi uwagę, że rano jest strasznie duża mgła i na przejściach dla pieszych po prostu nic nie widać, kiedy ludzie przechodzą przez ulicę. Ludzie pytają: po co mamy te lampy, skoro się rano nie świecą? - alarmował samorządowiec z Kolbuszowej Dolnej.

 

 

Jak bumerang
Podobnie sytuacja wygląda w Kupnie. - Z tym oświetleniem to się powtarza sytuacja z roku na rok. Mieszkańcy już interweniowali u sołtysa - mówił Julian Kłoda. - Są lampy, ale nie świecą. Ludzie muszą po ciemku jeździć do pracy. Jeśli więc byłaby taka możliwość, to prosiłbym, żeby o pół godziny wcześniej to oświetlenie się zapalało - wnioskował radny. 

Prośby samorządowców poparł także Krzysztof Wilk. - Z punktu bezpieczeństwa i pory roku, w której się znajdujemy, myślę, że jest to bardzo ważny aspekt - powiedział przewodniczący rady miejskiej. 

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE