Reklama

Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Żaden spośród pięciu członków komisji rewizyjnej nie przychylił się do wniosku wójta, aby wygasić mandat radnego Sławomira Spaczyńskiego. W obronie samorządowca z Mazurów stanęli przedstawiciele miejscowości.

Po tym jak radni nie poparli na sesji wniosku wójta Władysława Grądziela, aby wygasić mandat radnego Spaczyńskiego z Mazurów, temat trafił na komisję rewizyjną. Gospodarz gminy zarzuca samorządowcowi, że ten nie mieszka na terenie gminy, a jest jedynie na jej terenie zameldowany.

Podczas komisji (5 lutego) radny Sławomir Spaczyński odniósł się do uzasadnienia przygotowanego do uchwały w sprawie wygaszenia swojego mandatu oraz do zawartych w niej zarzutów.

- W Mazurach mam koncentrację swoich interesów życiowych i wiąże z Mazurami duże nadzieje. Zawsze starałem się wspierać różnego rodzaju inwestycje i do tej pory tak jest. Na Mazurach mam swoje kury, mam swoje ryby, mam samochód RKL, płacę podatki w Urzędzie Skarbowym w Kolbuszowej, mam prenumeratę w kiosku, odbieram pocztę poleconą - zapewnił radny.

W obronie Spaczyńskiego wystąpił sołtys Mazurów, Jan Adamczyk, który razem z mieszkańcami wystosował w tej sprawie pismo do przewodniczącego rady gminy.

 

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE