Reklama

Reklama

Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego

Opublikowano: pt, 9 lut 2018 20:30
Autor:

Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Żaden spośród pięciu członków komisji rewizyjnej nie przychylił się do wniosku wójta, aby wygasić mandat radnego Sławomira Spaczyńskiego. W obronie samorządowca z Mazurów stanęli przedstawiciele miejscowości.

Reklama

Po tym jak radni nie poparli na sesji wniosku wójta Władysława Grądziela, aby wygasić mandat radnego Spaczyńskiego z Mazurów, temat trafił na komisję rewizyjną. Gospodarz gminy zarzuca samorządowcowi, że ten nie mieszka na terenie gminy, a jest jedynie na jej terenie zameldowany.

Podczas komisji (5 lutego) radny Sławomir Spaczyński odniósł się do uzasadnienia przygotowanego do uchwały w sprawie wygaszenia swojego mandatu oraz do zawartych w niej zarzutów.

- W Mazurach mam koncentrację swoich interesów życiowych i wiąże z Mazurami duże nadzieje. Zawsze starałem się wspierać różnego rodzaju inwestycje i do tej pory tak jest. Na Mazurach mam swoje kury, mam swoje ryby, mam samochód RKL, płacę podatki w Urzędzie Skarbowym w Kolbuszowej, mam prenumeratę w kiosku, odbieram pocztę poleconą - zapewnił radny.

W obronie Spaczyńskiego wystąpił sołtys Mazurów, Jan Adamczyk, który razem z mieszkańcami wystosował w tej sprawie pismo do przewodniczącego rady gminy.

 

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 lata temu | ocena +1 / -0

  ekolog

  chowa kury w ośrodku zdrowia - w poniedziałek zadzwonię do Sanepidu.!!!!! Nie pozwolę na to aby moje dzieci było było zagrożone patasią!!! grypą

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

   ekolog 2

   ja też zadzwonie

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  Mazury

  To nie gradziel decyduje kto jest radnym z Mazurow, tylko mieszkancy Niech pilnuje Woli bo nawet chodnika nie potrafi zrobić.

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  konus

  ale nie mieszkasz Ha ha ha