Reklama

Miała być obniżka cen paliw. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja na kolbuszowskich stacjach [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 6 kwi 2022 19:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ceny paliw w dalszym ciągu mocno się wahają. Można natomiast odczuć niewielki spadek ceny za ropę. W ciągu najbliższych dni specjaliści przewidują stabilizację cen. Czy tak faktycznie będzie? Sprawdzamy, jak aktualnie wyglądają ceny paliw na kolbuszowskich stacjach.

Cena za baryłkę ropy wyniosła dziś (6 kwietnia) 107 dolarów. To w dalszym ciągu dużo. Jeszcze pod koniec lutego baryłka ropy kosztowała około 90 dolarów. Jedno jest pewne, kierowcy o cenach sprzed inwazji Rosji na Ukrainę mogą jedynie pomarzyć, przynajmniej na ten moment.

Specjaliści przewidują stabilizację cen paliw w ciągu najbliższych dni.

- Spadające hurtowe notowania paliw sugerują obniżki na stacjach, ale skala wcześniejszych podwyżek w hurcie nie została w całości przeniesiona na klientów przez operatorów rynku detalicznego, dlatego w najbliższych dniach spodziewamy się raczej stabilizacji cen

- mówi Grzegorz Maziak z E-petrol.pl

Sprawdziliśmy, jak wyglądają ceny na stacjach paliw na terenie Kolbuszowej. Najtaniej, zarówno diesel jak i benzynę, zatankujemy na Orlenie i U Lutka. Na pozostałych stacjach ceny są niewiele wyższe. Poniżej ceny na dzień 6 kwietnia (środa, godz. 13)

  • Orlen (ul. Tarnobrzeska) - 6.53 (PB95), 7.20 (Diesel), 7.42 (Diesel verva)
  • Circle-K (ul. Rzeszowska) - 6.59 (PB95), 7.29 (Diesel), 7.65 (Diesel milesPLUS)
  • U Lutka (ul. Towarowa) - 6.53 (PB95), 7.20 (Diesel B7), 7.25 (Diesel B0)
  • Intermarche (ul. Partyzantów) - 6.63 (PB95), 7.25 (Diesel)
 

Ostatnio ceny paliw sprawdzaliśmy 19 marca. Już wtedy zapowiadano tańsze paliwo. Od tamtego czasu faktycznie nastąpił niewielki spadek cen. Niespełna 20 dni temu za tyle mogliśmy zatankować samochód:

  • Circle-K (ul. Rzeszowska) - 6.69 (PB95), 7.39 (Diesel)
  • Orlen (ul. Tarnobrzeska) - 6.69 (PB95), 7.21 (Diesel)
  • Strumyczek (Przedbórz przy DW987) - 6.73 (PB95), 7.49 (Diesel)
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy