Reklama

Miał być apel, a wyszedł zakaz wyjścia z domów dla seniorów!

Opublikowano:
Autor:

Miał być apel, a wyszedł zakaz wyjścia z domów dla seniorów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Premier Mateusz Morawiecki mówił o zaleceniach dla seniorów, aby nie wychodzili z domów. Jednak już tekst rozporządzenia jest tak skonstruowany, że mamy de facto zakaz poruszania się osób powyżej 70 roku życia, z trzema wyjątkami.

Od 24 października w całym kraju obowiązują nowe obostrzenia. Prawnicy i dziennikarze ponownie jednak wskazują na wadliwie skonstruowane prawo.

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej zaapelował do osób powyżej 70. roku życia, żeby w miarę możliwości nie wychodziły z domu z powodu pandemii koronawirusa. Opublikowano późnym wieczorem w piątek, rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. I od razu pojawiły się pytania, bo możemy tam przeczytać, że tak naprawdę seniorzy zostają w domach z trzema wyjątkami...

CZYTAJ DALEJ>> (opuszczasz korsokolbuszowskie.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE