Reklama

Mężczyzna kłusował na jeziorze - trafił do więzienia na 3 lata

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna kłusował na jeziorze - trafił do więzienia na 3 lata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci i przedstawiciel Straży Rybackiej podjęli interwencję wobec mężczyzny, który w nielegalny sposób łowił ryby. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę, kierownik rewiru dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, dzielnicowy i przedstawiciel straży rybackiej, w ramach swojej służby, kontrolowali obszary wokół Jeziora Solińskiego. Będąc w rejonie Chrewtu zauważyli nad jeziorem mężczyznę, który łowił ryby. Sposób tego połowu wskazywał, że nie jest to profesjonalne działanie. Okazało się, że 31-latek, mieszkaniec powiatu sanockiego, dokonywał połowu na więcej niż dwie wędki.

- W trakcie czynności policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo - wyjaśnia rzecznik prasowy z KPP w Ustrzykach Dolnych.

Po wykonanych czynnościach w komendzie, mężczyzna trafił do zakładu karnego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE