Reklama

"Męka Pańska", nagrana przez amerykańską Polonię, do zobaczenia w Samorządowym Centrum Kultury w Dzikowcu

Opublikowano:
Autor:

"Męka Pańska", nagrana przez amerykańską Polonię, do zobaczenia w Samorządowym Centrum Kultury w Dzikowcu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na niedzielne spotkanie, 25 marca, zaprasza miejscowy Klub Seniora oraz SCK.

   - Całe wydarzenie zostanie podzielone na dwie części - mówi Anna Marek, szefowa Klubu Seniora w Dzikowcu. - Rozpoczynamy o godz. 16.30. Na początku wystąpi narrator ze słowem wprowadzającym i będzie można usłyszeć też kilka pieśni - wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Następnie, widzowie zgromadzeni w sali SCK w Dzikowcu, zobaczą film przygotowany przez amerykańską Polonię. - Będzie to "Męka Pańska" wystawiona przez mieszkańców Greenpoint'u. Zobaczymy tam m.in osoby pochodzące z Lipnicy czy Jeżowego - mówi pani Anna.

Film ma trwać około godzony. - Na koniec zaprezentują się jeszcze dzieci z naszej szkoły podstawowej - dodaje mieszkanka Dzikowca.

Organizatorami niedzielnego wydarzenia są: SCK w Dzikowcu oraz Klub Seniora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE