Reklama

Medale i punkty dla pływaków Fregaty Kolbuszowa w Podkarpackiej Lidze Dzieci w pływaniu

Opublikowano:
Autor:

Medale i punkty dla pływaków Fregaty Kolbuszowa w Podkarpackiej Lidze Dzieci w pływaniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z bardzo dobrej strony pokazali się pływacy Fregaty Kolbuszowa w zawodach w Rzeszowie i w Tarnobrzegu.

14 zawodników reprezentowało kolbuszowską Fregatę w drugiej edycji Podkarpackiej Ligi Dzieci w pływaniu, która odbyła się w Tarnobrzegu (4 listopada). W imprezie udział wzięło 231 zawodników z 14 klubów. 

W ciekawej stawce nasi pływacy bili się o najwyższe lokaty. Aż dziesięć razy stawali na podium. Braian Skowroński wygrywał dwukrotnie. Raz stylem dowolnym na 50 metrów, a potem stylem grzbietowym na 100 metrów. 

Drugi stylem motylkowym na 50 metrów był Mikołaj Wójcik, pierwszy na 200 metrów stylem zmiennym i trzeci na dystansie 100 metrów stylem dowolnym był Michał Szostak. 

Drugi na dystansach 50 metrów (stylem grzbietowym) i 100 metrów (stylem dowolnym) był Szczepan Wójcik. Dwukrotnie z trzeciego miejsca cieszyła się Julia Szklarz (50 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem grzbietowym). Drugie miejsce zajęła nasza sztafeta (styl zmienny). W tej rywalizacji Fregatę reprezentowali: Julia Szklarz, Milena Szewc, Braian Skowroński, Mikołaj Wójcik. 

W zawodach również uczestniczyli: Wiktor Blicharz, Karol Rzemień, Michał Barański Karol Lewandowski, Julia Wrońska, Oliwia Szklarz, Julia Obara, Milena Szewc, Kornelia Woźniak. - Dzięki bardzo dobrej postawie wszystkich naszych podopiecznych w punktacji drużynowej zajęliśmy wysokie drugie miejsce – podkreślał trener Bartosz Pietryka. Trzecia edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci już 10 grudnia w Rzeszowie.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE