Reklama

Medale dla przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

Medale dla przedszkolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (17 listopada) w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej odbyła się pierwsza ważna dla grupy trzylatków uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

Po okresie adaptacji najmłodszych pociech do warunków przedszkolnych nadszedł czas, by oficjalnie znalazły się w gronie przedszkolaków. W tym szczególnym dniu maluchom towarzyszyli ich rodzice. Dzieci w odświętnych strojach przedstawiły piękny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Zaproszeni goście nagradzali ich występy gromkimi brawami. Następnie maluchy złożyły „Przysięgę Przedszkolaka”, a pani dyrektor, za pomocą dużej kredki, uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, medale, książeczki oraz słodkości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE