Reklama

Mażoretki z Majdanu Królewskiego wróciły z mistrzostw z miejscami na podpium

Opublikowano:
Autor:

Mażoretki z Majdanu Królewskiego wróciły z mistrzostw z miejscami na podpium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dziewczęta walczyły jako najmłodsze w swoich kategoriach wiekowych, mimo tego udało im się wywalczyć miejsca na podium w formacjach: zespołów, mini, duet oraz solo.

Mażoretki z GOK-u w Majdanie Królewskim są świeżo po Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo -Wschodniej.

We wtorek,1 maja, w Pustkowie – Osiedlu trzy grupy majdańskich Mażoretek: Gold, Silver i Kalejdoskop reprezentowały gminę Majdan Królewski na Otwartych  Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo - Wschodniej.

Dziewczęta prezentowały się podczas parady zespołów przez miasto, otwarcia mistrzostw oraz w zmaganiach konkursowych.

Pierwsze miejsce w kategorii scena/kadetki/pompom zajęła grupa Kalejdoskop. Grupa Silver znalazła się na drugim stopniu podium w kategorii scena/juniorki/baton. Zespół Gold zajął z kolei II miejsce w kategorii scena/seniorki/pompom.

Sukces odniosła także Miniformacja, w skład której weszły: Martyna Lulek, Katarzyna Rząsa, Wiktoria Wdowiak, Emiliana Wrzesińska, Aleksandra Tęcza, Gabriela Skura i Emiliana Winnicka. Występ w kategorii juniorki/baton zakończyły na drugim miejscu.

Trzecie miejsce w kategorii seniorki/pompom zajęła solistka Martyna Puzio. Duet Julii Migas i Kingi Wawrzonek (seniorki/pompom) zajął z kolei miejsce drugie.

Wszystkie grupy otrzymały dodatkowo nominację na Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE