Reklama

Maturzyści na start!

Opublikowano: pt, 5 maj 2017 14:41
Autor:

Maturzyści na start! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 252 – tylu maturzystów przystąpiło do egzaminu maturalnego w powiecie kolbuszowskim. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki i życzymy połamania piór.

Maturzyści, 4 maja, punktualnie o godz. 9.00 przystąpili do pisania egzaminu maturalnego z języka polskiego. Kolejnego dnia zmagali się z matematyką. Sesja egzaminów pisemnych potrwa od 4 do 24 maja, zaś egzaminów ustnych do 26 maja. Na egzaminie pisemnym maturzyści zdają obowiązkowo język polski, matematykę i język obcy.

W naszym powiecie ten jeden z najważniejszych egzaminów zdaje w tym roku w sumie 252 uczniów: 71 – w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni, 92 – w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej oraz 89 – w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.