Reklama

Maria Rzeszutek - kobieta orkiestra - świętuje dzisiaj 90. urodziny [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Maria Rzeszutek - kobieta orkiestra - świętuje dzisiaj 90. urodziny [WIDEO] - Zdjęcie główne

Maria Rzeszutek świętuje 90-te urodziny. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Maria Rzeszutek z Cmolasu, która miała ogromny wpływ na życie kulturowe i społeczne naszego regionu, w poniedziałek, 22 lutego, obchodzi swoje 90. urodziny.

Maria Rzeszutek urodziła się 22 lutego 1931 roku w Mechowcu. Od początku lat sześćdziesiątych mieszka w Cmolasie. Wychowała dziewięcioro swoich dzieci i jednocześnie przez prawie 10 lat wychowywała także trójkę dzieci siostry, która wyjechała za granicę. Cała dwunastka założyła swoje szczęśliwe rodziny, a pani Maria doczekała się 28 wnuków i 16 prawnuków.

Z okazji okrągłych urodzin Zespół Ludowy Cmolasianie przygotował dla pani Marii niespodziankę. Życzenia jubilatce złożyła również Edyta Kus-Mokrzycka, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie Zobacz nagranie: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy