Reklama

Marek Kuna został nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Radny z Kolbuszowej zajął miejsce Grzegorza Romaniuka

Opublikowano:
Autor:

Marek Kuna został nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Radny z Kolbuszowej zajął miejsce Grzegorza Romaniuka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rada Powiatu Kolbuszowskiego ma nowego wiceprzewodniczącego. Głosami samorządowców został nim Marek Kuna.Nowego wiceprzewodniczącego rady powiatu poznaliśmy na ostatniej sesji (18 stycznia). Głosowanie w tej sprawie, które było jednym z punktów obrad, przebiegło szybko i sprawnie.

Tylko jeden
W sumie do objęcia stanowiska wiceszefa rady powiatu został wytypowany tylko Marek Kuna. Jego kandydaturę zgłosił Ryszard Sukiennik. Członek zarządu powiatu nie od razu jednak podał jego nazwisko, gdyż, jak sam przyznał, chciał spotęgować zainteresowanie zebranych. - Jest to wieloletni działacz społeczny, od dwóch kadencji radny powiatowy. Działa na rzecz kultury i sportu w Kolbuszowej. Od 25 lat, co jest niespotykane, jest skarbnikiem Koła Wędkarskiego. 

Dobry kolega, który współorganizuje wiele imprez na rzecz mieszkańców Kolbuszowej i nie tylko - wyliczał zalety swojego kolegi z rady Ryszard Sukiennik. W swoim wystąpieniu samorządowiec zachęcał innych do głosowania właśnie na radnego Kunę: - Myślę, że pozostaje nam tylko zagłosować "za". Przepraszam, że agituję, ale myślę, że trzeba powiedzieć kilka słów o człowieku, który jest bardzo skromnym, a zarazem znakomitym działaczem - twierdził Ryszard Sukiennik.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE