Reklama

Marcin ma talent!

Opublikowano:
Autor:

Marcin ma talent! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczeń niwiskiej Szkoły Muzycznej zakwalifikował się do warszawskiego etapu telewizyjnego programu rozrywkowego "Mam talent".

Marcin jest uczniem klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej. Jego pasją jest muzyka, a szczególnie gra na flecie poprzecznym. Swoje zainteresowania rozwija w Szkole Muzycznej I stopnia w Niwiskach pod kierunkiem Doroty Wilk.

Chłopiec ma na swoim koncie liczne wyróżnienia i dyplomy z festiwali i konkursów fletowych, regionalnych, jak i ogólnopolskich. W szkole muzycznej jest bardzo lubiany przez nauczycieli jak i uczniów. Marcin bardzo lubi występować na scenie szkolnej jak i poza nią. Udziela się również w orkiestrze Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej, jak i w grupach parafialnych przy kościele pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej. Jego największą motywacją i mobilizacją do ćwiczenia są udziały w konkursach i festiwalach fletowych.

8 maja Marcin weźmie udział w II Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu. Podczas castingu do "Mam talent" Marcin wykonał następujące utwory: R. Ares – Diptyque i J. Pal - Sonatina cz. III.
Młodemu muzykowi życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE