Reklama

Mandaty z fotoradarów. Sprawdź, gdzie na Podkarpaciu było ich najwięcej

Opublikowano:
Autor:

Mandaty z fotoradarów. Sprawdź, gdzie na Podkarpaciu było ich najwięcej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Generalna Inspekcja Transportu Drogowego podała dane na temat ilości wykroczeń zarejestrowanych przez fotoradary na terenie woj. podkarpackiego w I połowie 2020 roku. Sprawdź czy nie są one umiejscowione na twojej trasie.

Na Podkarpaciu są 23 fotoradary obsługiwane przez Generalną Inspekcję Transportu Drogowego. 19 stacjonarnych, 2 rejestrujące wjazd na czerwonym świetle i 2 do odcinkowego pomiaru prędkości. Z tych ostatnich jeden jest w Kolbuszowej Górnej, którego jedną z bramek rejestrujących przesunięto niedawno  za nowe rondo i na razie jest on nieczynny.  Jak informuje GITD uruchomienie tego odcinkowego pomiaru prędkości nastąpi w ciągu najbliższych 2-4 tygodni. W styczniu oraz lutym tego roku na tym odcinkowym pomiarze  zarejestrowano 614 wykroczeń.

Drugi z odcinkowych pomiarów prędkości to Iskrzynia-Krościenko Wyżne (pow. krośnieńskie), i właśnie w tym miejscu zanotowano najwięcej wykroczeń w woj. podkarpackim w I połowie 2020 roku, bo aż 5 825.

Z fotoradarów stacjonarnych podkarpacka czołówka jeśli chodzi o przekroczenie prędkości to:

Wyżne (pow.strzyżowski)                    - 2 335 wykroczeń

Kraczkowa (pow.łańcucki)                    -  1 844 wykroczeń
Skołoszów (pow. jarosławski)               -  1 481 wykroczeń
Majdan Królewski (pow. kolbuszowski)  -   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE