Reklama

Mali cukiernicy

Opublikowano:
Autor:

Mali cukiernicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedszkolaki z kolbuszowskiej "Trójki" miały okazję zamienić się na chwilę w prawdziwych cukierników. Pierwsze doświadczenia kulinarne z pewnością zapamiętają na długo.

15 marca przypada Dzień Piekarza i Cukiernika. W związku z tym świętem Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej odwiedziła Anna Chochrek, która zaznajomiła najmłodszych z tajnikami cukiernictwa. Przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca cukiernika, poznały urządzenia i akcesoria potrzebne do różnych wypieków. Najwięcej frajdy sprawiła im jednak możliwość wcielenia się w rolę cukiernika. - Każdy z przedszkolaków samodzielnie wałkował ciasto, wykrawał ciasteczka przez wybraną foremkę i dekorował je, jak tylko chciał, a wybór przygotowanych przez panią Anię dekoracji był ogromny - wyjaśnia Anna Bryła, wychowawczyni z kolbuszowskiej "Trójki".

Więcej w 14 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE