Reklama

Małgorzata Łagowska przepracowała w urzędzie w Niwiskach ponad 40 lat. W tym roku przeszła na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Małgorzata Łagowska przepracowała w urzędzie w Niwiskach ponad 40 lat. W tym roku przeszła na emeryturę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na zasłużoną emeryturę przeszła Małgorzata Łagowska, inspektor do spraw obsługi rady gminy.

Na ostatniej sesji w Niwiskach (30 stycznia), w imieniu samorządowców, za lata współpracy pani Małgorzacie podziękował Robert Róg, przewodniczący rady gminy. - Chciałbym serdecznie podziękować pani Małgorzacie i życzyć wszystkiego, co najlepsze na tym nowym etapie życia. Wszystkiego najlepszego, dziękujemy pięknie za pomoc, za współpracę i za okazaną przyjaźń i działalność na tym stanowisku - mówił przewodniczący rady gminy.

Głos zabrała także sama Małgorzata Łagowska, która również podziękowała za współpracę, tym razem samorządowcom. - Dziękuję pięknie. Będę tęsknić za radą, za radnymi, z którymi pracowałam najdłużej. Bardzo fajnie się współpracowało - przyznała. -  Czasami czułam się jak ten dodatkowy radny, wyrywałam się z głosem. Po prostu dziękuję za wszystko. Żebyście mnie dobrze wspominali. Będę czasami was odwiedzać, jak się stęsknię - wspominała z uśmiechem Małgorzata Łagowska.

 

Więcej w aktualnym Korso

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE