Reklama

Majdan w remoncie

Opublikowano:
Autor:

Majdan w remoncie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina realizuje kolejne inwestycje remontowe. Co zostało już zrobione, a co czeka jeszcze na renowację?

W tym roku gmina Majdan Królewski realizuje inwestycje związane z remontem i przebudową obiektów użyteczności publicznej. Prace inwestycyjne dotyczą m.in. budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie, posterunku policji w Majdanie Królewskim, a także remontu remizy OSP w Woli Rusinowskiej.

Remont rozpoczęty
Obecnie na terenie gminy trwają prace związane z remontem i termomodernizacją budynku PSP w Komorowie. Inwestycję realizuje wyłoniony w drodze przetargu Zakład Remontowo-Budowlany „MALBUD” z Mielca. W zakresie prac przewidziano m.in. izolację termiczną i przeciwwilgociową ścian fundamentowych, docieplenie stropu, remont kotłowni, a także wykonanie nowego pokrycia dachowego. Remont obejmie także instalację elektryczną w kotłowni, instalację gazową, oraz e piorunochronową. Budynek zyska również nową elewację. Umowa na wykonanie tego zadania została podpisana 17 maja 2016 roku. Koszt całego zadania to 260 760 złotych. Termin zakończenia prac przewidziano na 15 sierpnia.

Więcej w Korso nr 26/29.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE